Prowadzenie Sklepu Medycznego to nie tylko dbałość o asortyment i relecje z klientem. Zaangażowanie polega również na widzeniu potrzeb środowiska medycznego. Naszą misją jest wspieranie podologów w ich rozwoju, ponieważ jest to absolutnie niezbędna dziedzina dla wsparcia pacjentów z problemami w obrębie stóp. Dzięki temu wierzymy, że nasi klienci są nie tylko odbiorcami naszych produktów, ale również częscią większego ekosystemu, który tworzymy razem.

ORGANIZACJA SZKOLEŃ I SYMPOZJÓW

Podkreslamy nasze zaangażowanie w rozwój podologii poprzez organizacjię szkoleń i sympozjów. Naszym celem jest nie tylko sprzedaż produktów, ale także umożliwienie rozwoju zawodu. Wiemy, że edukacja i ciągłe uczenie się są kluczem do osiągnięcia doskonałości w każdym zawodzie. Dlatego zapraszamy do wspołpracy wybitnych specjalistów, pasjonatów swojej pracy, aby dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem.

WSPARCIE DLA ŚRODOWISKA PODOLOGICZNEGO

Jako partner podologów, czujemy potrzeby tego środowiska i staramy się je spełniać. Cieszymy się, że nasze szkolenia zapisują się wyraźną kreską na mapie szkoleń dla Pologów. Dążymy do tego, aby nasze szkolenia były nie tylko źródłem wiedzy, ale również platformą do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów. Nasze zaangażowanie w rozwój podologii to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i radość z obserwacji jak ta dziedzina ewoluuje.

DOŁĄCZ DO NAS

Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy zainteresowani są podologią, niezależnie od tego, czy są już w tej dziedzinie, czy dopiero zaczynają swoją przygodę. Wierzymy, że razem możemy osiągnąc więcej i stworzyć przyjazne środowisko podologiczne. Niejedno wydarzenie jeszcze przed nami, dlatego nie przegap okazji i rozwijaj się z Nami juz od dziś!