• SPORAL A

Sporal A - wskaźnik do kontroli procesu sterylizacji 1 szt.

9.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16.5
Odbiór osobisty 0
WYKŁADY 0
In Post paczkomat 16.5
Kurier In Post 19
Kurier DHL 21
Kurier DPD 23
Kurier DHL (Pobranie) 28
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 605262226

Zostaw telefon

Biologiczny wskaźnik sterylizacji

SPORAL A to biologiczny wskaźnik kontroli procesu sterylizacji parą wodną w nadciśnieniu. Produkowany przez renomowanego producenta Biomed, ten produkt jest niezbędnym narzędziem do zapewnienia skuteczności procesów sterylizacji w placówkach medycznych i wszystkich gabinetach, w których wykonywane są procesy sterylizacji. Po wykonaniu testu należy dostarczyć go do analizy w ciągu 24 godzin, aby uzyskać wiarygodne wyniki.

Sposób użycia

Aby przeprowadzić test, wskaźniki testowe SPORAL A należy umieścić w co najmniej dwóch największych pakietach reprezentatywnych dla danego załadunku. Następnie trzeba umieścić je w miejscach najtrudniej dostępnych dla czynnika sterylizującego. Po zakończeniu cyklu sterylizacji należy przeprowadzić ustalony program kontroli i odczytać wyniki zgodnie z instrukcjami producenta.

Zapewnienie bezpieczeństwa

Dzięki SPORAL A masz pewność, że Twoje narzędzia medyczne są poddawane skutecznej sterylizacji parą wodną pod nadciśnieniem. Regularne stosowanie biologicznego wskaźnika pozwala monitorować jakość procesów dezynfekcji i zachować wysoki standard higieny we wszystkich działaniach medycznych.

Profesjonalna kontrola jakości

Korzystając z SPORAL A, dbasz nie tylko o bezpieczeństwo pacjentów, ale także spełniasz wymogi dotyczące kontroli jakości procesów sterylizacyjnych określone przez odpowiednie regulacje sanitarno-epidemiologiczne. Inwestując w biologiczne wskaźniki takie jak SPORAL A, inwestujesz również we własny profesjonalizm i reputację placówki medycznej.

Specyfikacja

  • Sporal A, biologiczny wskaźnik kontroli procesu sterylizacji parą wodna w nadciśnieniu, Producent Biomed, po wykonaniu należy w ciągu 24 h dostarczyć do badania, SPOSÓB UŻYCIA :
  • wskaźniki testowe włożyć do co najmniej dwóch największych pakietów reprezentatywnych dla danego załadunku i umieścić w miejscach najtrudniej dostępnych dla czynnika sterylizującego.
  • przeprowadzić ustalony program sterylizacji.
  • kontrolę żywotności drobnoustrojów stanowi wskaźnik nie poddany procesowi sterylizacji.
  • po zakończeniu procesu sterylizacji wyjąć wskaźniki testowe z załadunku i dokonać posiewu w czasie do 2 godz. po ekspozycji. Jeśli wskaźników nie można poddać inkubacji w podanym czasie należy umieścić je w temp. chłodni 2-8 oC [ do 24 godz.]
  • testy po użyciu i testy przeterminowane sterylizować w autoklawie lub spalić.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie